شریف مدیا (خدمات رسانه ای شریف)
به سایت خدمات رسانه ای شریف (شریف مدیا) خوش امدید

قوانین سایت شریف مدیا

استفاده از فروشگاه اینترنتی شریف مدیا به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
1- خرید کالا و خدمات از فروشگاه اینترنتی شریف مدیا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2- محصولات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی  info@sharifmedia.irدرخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
3- کاربران هنگام سفارش کالا و خدمات ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.
4- فروشگاه اینترنتی شریف مدیا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (شریف مدیانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
5- ارتباط فروشگاه اینترنتی شریف مدیا با کاربران از طریق ایمیل و تلفن برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (شریف مدیانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
9- فروشگاه اینترنتی شریف مدیا به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
10- هدف از ایجاد تنوع خدمات ما در سایت اینترنتی شریف مدیا، اشتراک گذاری تجربیات چندین ساله و خرید محصولاتی یا برخورداری از خدماتی است که به برآورده شدن نیازی از نیازهای اساسی بخشی از جامعه مرتبط می شود. بنابراین هر گونه سوء استفاده از خدمات و یا کالاهای خدمات رسانه ای شریف (شریف مدیا) غیر مجاز بوده و  هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت و قوانین کشور، از آن ها استفاده کند. بدیهی است که اگر قوانین مذکور به درستی رعایت نشود کلیه مسئولیت های حقوقی و کیفری بر عهده کاربر (مشتری) سایت و خدمات رسانه ای شریف خواهد بود.

 همچنین فروشگاه اینترنتی شریف مدیا در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه اینترنتی شریف مدیا درباره محتویات نظر نیست.

11- درخواست عودت وجه برای هیچ کالا و خدماتی پذیرفته نیست مگر اینکه با استدلال و اسناد مربوطه به شریف مدیا این موضوع اثبات گردد که شریف مدیا در این مورد اختیار تام دارد.

12- هر گونه کپی برداری از این وبسایت و خدمات آن و همچنین نام شریف مدیا و یا خدمات رسانه ای شریف و هر نام و یا عنوانی که به جعل از اعتبار این مجموعه بدون اجازه استفاده کند به منزل نقض حقوق مالکیت فکری و معنوی و همچنین به معنای سرقت تلقی شده و کلیه عواقب کیفری و جزایی این کار بر عهده فرد و یا تیم کپی کننده و تمام افراد یا گروه های بهره بردار و کلیه عوامل دخیل در این کار است.